Matryca Energetyczna i jej wpływ na nasze życie

Matryca Energetyczna i jej wpływ na nasze życie

Matryca energetyczna jest to koncepcja, która zyskuje coraz większe uznanie w obszarze rozwoju osobistego i duchowego. Jest to świadoma technologia zmiany, która kształtuje nasze życie na poziomie energetycznym, przekształcając każdy jego aspekt. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, czym jest matryca energetyczna i jakie ma znaczenie dla naszego życia.

Czym jest matryca energetyczna?

Matryca energetyczna - świadoma technologia transformacji
Matryca energetyczna – świadoma technologia transformacji

Jestem coachem Matrycy Energetycznej / Dwupunktu (Matrix Energetics) i chętnie odpowiem na to pytanie.

Matryca energetyczna stanowi świadomą technologię transformacji, zdolną przekształcić każdy aspekt życia. Początkowo wykorzystywana głównie do pracy nad ciałem i procesów uzdrawiania, obecnie rozszerzyła swoje zastosowanie na obszary pracy, biznesu, relacji międzyludzkich, rozwoju kreatywności oraz innych sfer życia.

Wyobraźmy sobie naszą egzystencję w przestrzeni. Na najniższych poziomach, jak elektrony, jesteśmy złożeni z chmur prawdopodobieństwa, podczas gdy na poziomie fotonów składamy się z cząsteczek światła i informacji. Jako połączenie światła i informacji, posiadamy zdolność dostępu do nieskończonych rezerw informacji we wszechświecie.

Jesteśmy w stanie energetycznie wchodzić w interakcje z tymi informacjami, łączyć się z nimi energetycznie oraz ściągać je do naszej aury jakbyśmy pobierali pliki do naszego systemu. Następnie możemy wykorzystać te informacje w celu własnego rozwoju oraz dołączać do zasobów innych osób bądź całych pól morficznych osób, których cechy w danym momencie są potrzebne klientowi. Jako coach matrycy, posługuję się technikami dwupunktu oraz innymi dostępnymi w matrycy energetycznej technikami, aby wspomóc klienta w realizacji jego celów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat czym jest matryca energetyczna zapraszam Cię do obejrzenia mojego filmu kliknij tutaj

Jakie wpływ na nasze życie ma matryca energetyczna?

Matryca Energetyczna ma ogromny wpływ na nasze życie, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jest jak niewidzialna siatka, która przepływa przez nasze codzienne doświadczenia, decyzje i relacje. Poprzez interakcję z matrycą energetyczną, możemy doświadczać głębokich przemian na poziomie emocjonalnym, psychicznym i duchowym.

Transformacja osobista – matryca energetyczna może być używana do pracy nad sobą, do uzdrawiania traum, usuwania blokad oraz odkrywania własnego potencjału. Poprzez zanurzenie się w tej subtelnej strukturze, ludzie doświadczają głębokich przemian, oczyszczając się z negatywnych wzorców i otwierając się na nowe możliwości.

Rozwój duchowy – dla wielu ludzi matryca energetyczna staje się ścieżką do duchowego rozwoju i odkrywania głębszego sensu życia. Poprzez medytację, praktyki energetyczne i zanurzenie się w tej subtelnej rzeczywistości, ludzie doświadczają zjednoczenia z czymś większym niż oni sami oraz odkrywają głębszy sens istnienia.

Związki i relacje – matryca energetyczna wpływa również na nasze relacje z innymi ludźmi. Poprzez harmonizowanie energii między ludźmi, możemy budować zdrowsze, bardziej wspierające relacje, oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Jak korzystać z matrycy energetycznej?

Korzystanie z matrycy energetycznej wymaga świadomości oraz odpowiednich narzędzi i praktyk. Istnieją różne metody pracy z matrycą energetyczną, w tym medytacje, techniki energetyczne, praktyki uważności oraz sesje z terapeutami specjalizującymi się w pracy z energią.

Niezależnie od wybranej metody, kluczowym elementem jest otwarcie się na subtelne przepływy energii i informacji, które płyną przez matrycę energetyczną. Poprzez regularną praktykę i zaangażowanie możemy coraz bardziej wnikliwie zgłębiać tę subtelność oraz doświadczać jej wpływu na nasze życie.

Jak wygląda sesja matrycy?

W czasie sesji matrycy energetycznej coach pracuje w polu kwantowym
W czasie sesji matrycy energetycznej coach pracuje w polu kwantowym

Przed spotkaniem z klientem, w roli coacha matrycy, moje przygotowania sięgają głębiej niż tylko mentalne planowanie. Podążam przez proces, który prowadzi mnie z poziomu umysłu na poziom serca, gdzie tkwi energia o ogromnej mocy. Według badań Instytutu HeartMath, moc serca przewyższa moc umysłu aż 500 razy. Dr Joe Dispenza również podkreśla tę różnicę, mówiąc o energii elektrycznej umysłu i magnetycznej sile serca. Dlatego jako coach matrycy, utrzymuję się na poziomie serca przez całą długość sesji.

Istotne jest, aby być w odpowiednim stanie i w pełnej formie podczas pracy z klientem. Muszę być czystym kanałem dla subtelnych energii i sygnałów płynących z pól energetycznych. W trakcie pracy, skupiam się głównie na prawej półkuli mózgu, gdzie rozwijam obrazy, symbole, skojarzenia i intuicyjne odczucia. Lewa półkula jest zarezerwowana do komunikacji z klientem. Jednak podczas wchłaniania energii i wykorzystywania różnych technik matrycy, lewa półkula może przeszkadzać, dlatego staram się ją „wyłączyć”.

Jako coach nie mogę mieć żadnych oczekiwań co do wyników sesji. Choć wykorzystuję wszystkie techniki, których się nauczyłam, nie mogę nastawiać się na spektakularne rezultaty ani uzależniać się od uznania klientów. Nawet wtedy, gdy omawiamy poważne tematy z życia klienta, atmosfera na sesji powinna być lekka i przyjemna – wtedy nasza praca najlepiej się udaje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat matrycy energetycznej zapraszam Cię do przeczytania wpisów i obejrzenia filmów na mojej stronie kliknij tutaj

Od czego zaczynamy sesje matrycy energetycznej?

Każdą sesję z nowym klientem, rozpoczynam od rozmowy, podczas której wyjaśniam, jak będzie przebiegać nasza praca. Informuję klienta, że sesja może zawierać elementy zaskakujące, i proszę o zgodę na dotyk w trakcie procesu. Na kolejnej sesji dokonujemy krótkiego podsumowania, omawiając, co zmieniło się w życiu klienta od poprzedniej sesji.

Następnie proszę klienta, aby zajął miejsce na krześle usytuowanym centralnie w pokoju. Razem ustalamy, nad jakimi kwestiami będziemy pracować, a ja symbolicznie umieszczam te tematy na „wyświetlaczu” nad głową klienta, aby pole matrycy energetycznej mogło zrozumieć naszą intencję.

Już na początku, gdy klient opisuje swoje problemy, zaczynam odczuwać, w trybie jasnowidzenia przestrzennego, gdzie kieruje się energia – czy to w przeszłość, czy w przyszłość, czy też gdzieś obok klienta, bądź w stronę konkretnej osoby. Obserwuję pojawiające się symbole, takie jak głęboki dół, ciężki kamień czy zardzewiałe taczki, które mogą być metaforami dla problemów czy blokad.

Zawsze mam przy sobie listę technik matrycy energetycznej. Energetycznie oceniam poszczególne techniki, aby wybrać tę, która najlepiej odnosi się do pokazanych symboli. Następnie zwracam się do pola matrycy z intencją o wskazanie sposobu rozwiązania danego problemu. Kiedy otrzymam odpowiedź, przeprowadzam wskazany proces.

Sesja matrycy energetycznej na różne sposoby

Matryca energetyczna- ścieżka do odkrywania głębszego sensu życia
Matryca energetyczna- ścieżka do odkrywania głębszego sensu życia

Gdy klient ma marzenia i cele do zrealizowania, moim zadaniem jest znalezienie dla niego nowych zasobów, takich jak cechy charakteru, zachowania i sposoby myślenia, które pomogą mu w osiągnięciu sukcesu. Wykorzystuję metodę tzw. szablonów, dobierając osoby lub grupy osób, które osiągnęły sukces w podobnej dziedzinie. Łączę klienta z nimi, aby móc czerpać z ich doświadczeń i przyspieszyć jego własny rozwój.

Jeśli klient zmaga się z powtarzającym się problemem lub negatywnym wzorcem, którego sam nie potrafi przełamać, szukam jego przyczyny sięgając do korzeni. Początek problemu może tkwić we własnym życiu klienta, być wynikiem traumatycznych doświadczeń lub negatywnych przekonań. Może też mieć źródło w poprzednich wcieleniach, historii rodziny lub świadomości zbiorowej.

Nie ważne skąd bierze się problem, stosuję technikę „podróży w czasie”. Poprzez wskazanie aktualnego wieku przez klienta, cofam go do momentu, w którym problem się zaczął i pracuję nad doprowadzeniem sytuacji do pozytywnego zakończenia. Kiedy energia zaczyna przepływać pozytywnie, symbole i sytuacje znikają, pozostawiając pustą przestrzeń nasyconą korzystną dla klienta energią.

Aby upewnić się, że sprawa została rozwiązana, sprawdzam rezultaty energetycznie i komunikuję się z polem matrycy energetycznej za pomocą „okien”. Wkładam rękę w wyimaginowane okno, aby uzyskać odpowiedź „TAK” lub „NIE”. Dzięki temu wiem, że dany proces zakończył się sukcesem i klient może kontynuować swoją drogę z nowym, pozytywnym podejściem.

Co więcej powinieneś wiedzieć na temat sesji?

Sesja matrycy energetycznej to dynamiczne doświadczenie, które może odbywać się zarówno z klientem z oczami otwartymi, jak i zamkniętymi. Klient ma swobodę zadawania pytań, wyrażania odczuć oraz dodawania dodatkowych problemów lub aspektów w trakcie procesu. Bez względu na to, czy sesja odbywa się osobiście czy przez telefon, energia łączy nas niezależnie od formy komunikacji.

Często klienci pytają, ile sesji będzie potrzebnych, aby skutecznie rozwiązać problem. To zależy od skomplikowania problemu oraz zaangażowania klienta w pracę nad sobą poza sesją. Niektóre kwestie można rozwiązać już podczas jednej sesji, jednak pewne wzorce zachowania mogą wymagać dalszej pracy. Własna praca klienta w domu, polegająca na zmianie sposobu myślenia i dostrzeganiu nowych, pozytywnych aspektów, jest kluczowa dla osiągnięcia trwałych efektów.

Czy matryca energetyczna działa? Praca energetyczna, która odbywa się podczas sesji, zostaje umieszczona w polu energetycznym klienta – w jego aurze. Rezultaty mogą być natychmiastowe lub wymagać czasu na materializację, co może zająć od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Sesja matrycy energetycznej nie podlega stałej strukturze czy zasadom. Każda sesja jest unikalna i spersonalizowana dla danej osoby. Istotna jest moc intencji – już sam fakt zapisania się na sesję jest początkiem zmiany. Klient manifestuje gotowość do przeobrażenia swojego życia i jest otwarty na poprawę swojego losu.

Co robić po sesji matrycy energetycznej aby okazała się skuteczna?

Gdy rozważam skuteczność matrycy i innych technik transformacji oraz rozwoju duchowego, kieruję uwagę nie tylko na samą matrycę, ale również na różnorodne metody transformacji duchowej. Richard Bartlett, twórca Matrycy Energetycznej, zwraca uwagę na znaczenie wizualizacji. Ludzie często wizualizują swoje cele – nową pracę, dom, podróż – ale czy te marzenia stają się rzeczywistością? Decyduje o tym siła intencji, jaka kieruje procesem.

Kluczowe jest, aby być zdeterminowanym, wierzyć w sukces i być gotowym odrzucić przekonania, które mogą blokować naszą drogę. Jeśli klient jest stanowczy i potrafi oderwać się od przeszłości, osiągnie sukces. Jednakże, jeśli łatwo wraca do starych nawyków i poglądów, sukces będzie polegał na spełnieniu tych negatywnych oczekiwań.

Aby dokonać prawdziwej zmiany, klient musi wyjść ze starych schematów myślenia i stworzyć nową rzeczywistość. Właśnie wtedy następuje prawdziwa transformacja, która utrzymuje się na dłuższą metę. Kluczowe jest wyjście ze starego schematu myślenia i otwarcie się na nowe możliwości.

Świadome obserwowanie zmian na lepsze

Ważne by pozytywne zmiany objąć wdzięcznością
Ważne by pozytywne zmiany objąć wdzięcznością

Po zakończonej sesji matrycy energetycznej zawsze zachęcam klientów do świadomego obserwowania zmian na lepsze. Podkreślam, aby zwracali uwagę na każdy nawet najmniejszy przejaw pozytywnego kierunku, który został zainicjowany podczas sesji. Jest to ważne, aby objąć te pozytywne zmiany wdzięcznością i oczekiwać dalszych, korzystnych zdarzeń.

Niestety, niektórzy klienci postępują zupełnie odwrotnie. Zamiast zwracać uwagę na pozytywne zmiany, kontaktują się ze mną, aby donieść o negatywnych wydarzeniach, takich jak agresywne zachowania innych osób czy kłopoty w biznesie. Niejasne jest, jakie oczekiwania mają w takich sytuacjach. Czy chcą udowodnić, że nic się nie zmienia, czy może tkwią w starych nawykach i niechcący czerpią zadowolenie z negatywnych doświadczeń?

Warto pamiętać, że każda obserwacja zmienia całe otoczenie i nas samych. Dlatego ważne jest, aby skupić się na pozytywnych i wspierających doświadczeniach, pozostawiając za sobą negatywne. One nie przyczynią się do żadnej pozytywnej przemiany i nie pomogą w osiągnięciu naszych celów.

Matryca energetycznapraca nad sobą

Nawet najbardziej intensywne sesje matrycy energetycznej nie są magicznym kluczem do naprawienia całego życia klienta. Ważne jest, aby klient wziął pełną odpowiedzialność za swoje życie i aktywnie pracował nad sobą, nad rozwojem i samopoznaniem. Moja rola jako coacha matrycy kończy się wraz z zakończeniem sesji. Nie mogę być dostępny poza sesjami, aby wysłuchiwać problemów klienta, udzielać rad czy pełnić rolę mentora rozwoju duchowego przez telefon.

Podczas sesji, daję z siebie wszystko i ofiarowuję całą moją wiedzę, angażując się w proces w pełni. Jednak po sesji to klient musi kontynuować pracę nad sobą. To on powinien sięgać po książki o rozwoju osobistym i duchowym, stosować zawarte w nich ćwiczenia. Ważne jest także uczestnictwo w warsztatach transformacji i rozwoju duchowego oraz korzystanie z dostępnych materiałów online. Klient powinien także stworzyć własną, regularną praktykę duchową, taka jak medytacja, modlitwa czy pisanie pamiętnika, aby kontynuować swój rozwój w sposób systematyczny.

Pozytywne myślenie i podtrzymywanie motywacji

Klient budował swoje życie przez lata, kierując się swoimi wyborami, które doprowadziły go do obecnego miejsca. Mimo, że podczas sesji matrycy przechodzi przez transformację, jego umysł niechętnie rezygnuje z negatywnych doświadczeń i przekonań. Umysłowi zależy na utrzymaniu kontroli, nawet kosztem braku sukcesu, bo to daje mu poczucie bezpieczeństwa.

Osoba rozwijająca się duchowo ma jedno główne zadanie, ale wymagające, które trwa przez całe życie. Nie musi aktywnie tworzyć negatywnych sytuacji, które często pojawiają się automatycznie. Kluczem jest tworzenie pozytywnych doświadczeń, myśli i emocji. To trudne, szczególnie w trudnych czasach, gdy wszystko wydaje się beznadziejne. Jednakże, jest to jedyny sposób na osiągnięcie szczęśliwego życia.

W czasach kryzysu, ważne jest dostrzeganie światła w tunelu, wiara w możliwe rozwiązania i zdolność do dostrzeżenia nawet najmniejszych sukcesów. Ważne jest również utrzymanie motywacji i entuzjazmu, nawet w obliczu trudności. Kluczową zasadą jest nigdy nie poddawanie się, niezależnie od tego, jak trudno się staje.

Skuteczna matryca energetyczna – zmiana oczekiwań

Skuteczna matryca energetyczna - zmiana oczekiwań
Skuteczna matryca energetyczna – zmiana oczekiwań

Matryca energetyczna stanowi możliwość odbudowania życia na zupełnie nowych zasadach, wykraczając poza dotychczasowe przekonania. To, czego oczekujesz od świata, często determinuje to, co otrzymujesz. Dlatego ważna jest nauka oczekiwania czegoś innego – zarówno w sferze finansów, jak i w relacjach uczuciowych. Skoncentruj się na kreowaniu nowego życia, nie spoglądając wstecz. Zrezygnuj z narzekania i unikaj ulegania strachom, gdyż nie przynosi to żadnych korzyści.

Zamiast tego, kieruj swoją energię na działania konstruktywne, które przysuwają Cię bliżej osiągnięcia celów. Krótka sesja wizualizacji Twoich marzeń przyniesie więcej korzyści niż godziny zastanawiania się nad problemami. Unikaj negatywnych wpływów zarówno w życiu codziennym, jak i w sieci. Staraj się kontrolować swoje myśli, łapiąc się na myślach, które Cię nie podnoszą. Ty jesteś kierowcą swojego życia, masz kontrolę nad jakością swoich myśli, które powinny być pełne pozytywnej energii i wznosić Cię na wyższe poziomy wibracji.

Skuteczna matryca energetyczna – przemiana, harmonia

Richard Bartlett, twórca Matrycy Energetycznej, preferuje pojęcie transformacji. Naprawa, poprawa, rozwiązanie problemu, uzdrowienie – to terminy związane z założeniem istnienia problemu. Afirmujemy problem przed podjęciem działań. Jednak gdy zapraszamy energię do transformacji problemu, na przykład pragniemy innych wyników na koncie bankowym lub chcemy, aby nasz związek partnerski przeszedł przez przemianę i przyjął nowy kształt, nie podkreślamy problemów finansowych czy kwestii w relacji. W zamiarze skoncentrowanym na transformacji, zapraszamy jedynie te obszary życia do przekształcenia na lepsze.

Jeśli natychmiast po sesji nie dostrzegasz efektów, zachęcam do zaproszenia obserwowanej dziedziny życia do transformacji. Zamiast wymieniać negatywne aspekty danej sytuacji, postaw otwarte pytania. Jak moje finanse mogą ulec poprawie? W jaki sposób mój związek może przemienić się? W jaki sposób mogę poprawić swoją wagę? Poprzez zadawanie pytań otwartych, zapraszasz obecną sytuację do ewolucji, zamiast ją utwierdzać.

Zapraszam również do mojego sklepu gdzie kupisz kadzidełka transformacji, zmiany i ochrony.


Podsumowanie

Matryca energetyczna przynosi nowe spojrzenie na transformację osobistą i rozwój duchowy. Poprzez świadome wykorzystanie energii, ta technologia zmiany angażuje naszą świadomość w procesy tworzenia pozytywnych przemian. Matryca energetyczna posiada wszechstronny wpływ na różne aspekty życia, od zdrowia fizycznego po relacje międzyludzkie. Nie tylko pomaga w uzdrawianiu ciała, ale także umożliwia rozwój w sferze biznesu, miłości, relacji i kreatywności. Wykorzystując techniki matrycy, klient może sięgnąć do nieskończonych źródeł informacji we wszechświecie. W artykule podkreślam interaktywny charakter sesji matrycy, gdzie klient jest aktywnym uczestnikiem procesu transformacji. Jednakże skuteczność matrycy energetycznej wymaga zaangażowania klienta również poza sesjami, w codziennym życiu i praktykach duchowych. Wnioskując matryca energetyczna stawia nowe wyzwania przed osobami dążącymi do samorealizacji i harmonii życiowej. Otwiera drzwi do głębszego zrozumienia siebie i wszechświata, inspirując do pozytywnych przemian na każdym poziomie życia.

Magiczne zapachy

Kategoria – Magiczne zapachy

Odkryj magię zapachów w naszym sklepie. Poznaj szeroki wybór unikalnych mieszanki zapachowych, które przeniosą Cię w świat czarów i tajemnic. Stwórz niepowtarzalną atmosferę w swoim domu dzięki naszym magicznym aromatom i przenieś się w mistyczną podróż.

Wykonane przez Jana Cybulskiego - Creospace